Ajalugu

Olles pere kuuest lapsest vanim, jättis James Rowlinson kooli selja taha juba kaheteistkümneaastaselt, pärast oma isa surma, ja asus tööle puidukaupmehe ettevõttes. Siit sai alguse tema kirg puidu vastu, mille tulemusel rajas Hr Rowlinson 1926. aastal Manchesteris oma äri James Rowlinson & Sons. Tänaseks on sellest välja kasvanud rahvusvaheline perefirma Rowlinson Group Limited, mille kõik tütarettevõtted on seotud puidukaubanduse ja puittoodetega.

Ettevõttest

Eestis alates 1993. aastast tegutsev Rowlinsoni ettevõte Baltic Connexions OÜ on puidust aiamajade ja -kuuride tootja. Baltic Connexionsi tooted koosnevad puitelementidest, mille abil saab luua nii kaasaegseid kui ka traditsioonilisi mitmeotstarbelisi väikeehitisi. Meie aiamaju on mugav transportida ja hõlbus kokku panna. Oma toodete arendamisel oleme mõelnud nii rohenäppude praktilistele vajadustele kui ka silmailule aias.

Võta meiega ühendust

Tooted

Tänu puidukasutusvilumusele oleme õppinud materjale säästvalt rakendama. Bertilo tooteid iseloomustab tugev ja lihtne konstruktsioon, mis võimaldab vähese puidukogusega saavutada mahuka ruumi.