TootedRahakotisõbralikGermanAiamaja Box 3 PLUS

Aiamaja Box 3 PLUS

Läbi müüdud

Tehnilised andmed

Info Mõõdud
Seinamõõdud 204 x 198 cm
Põranda pindala 7.48 m2
Seina kõrgus (max) 208 cm
Ruumala 7.9 m3
Seina paksus 18 mm
Seina pindala 16.8 m2
Katuse paksus 12 mm MFP-P5
Katuse pindala 7.62 m2
Katuse kalle 2.7 °
Lumekoormus 0.85 kN/m2
Ukseava 129 x 188 cm

Vundament

Vundament tuleb valida vastavalt pinnasele, kuhu aiamaja püstitatakse. Aiamaja korrektse paigaldamise eelduseks on täpselt loodi viidud vundament. Kindlasti ei tohi aiamaja puitosad kokku puutuda pinnasega ning raamistiku alt peab saama õhk läbi käia. Vastasel juhul hakkab puit niiskuse toimel kiiresti mädanema. Niiskuskahjude vältimiseks tuleb aiamaja ehitada maapinnast vähemalt 30 cm kõrgemale.

Puidukaitsega töötlemine

Kõiki viimistlemata elemente tuleb töödelda enne paigaldama asumist puidukaitsevahendiga. Ka värvitud aiamajade korral tuleks viimistlemata pinnad puidukaitsevahendiga katta. Näpunäiteid puidukaitsevahendi valimiseks saate kõigist ehitusmaterjalide poodidest.

Paigaldusjuhised ja soovitused

Bertilo toodete kokkupanek on lihtne. Paigaldamiseks on vaja kahte inimest ning sellega saab hakkama igaüks, kel selleks soovi. Iga tootega on kaasas joonistega juhend. Vajalikud tööriistad on toote paigaldusjuhendis kenasti välja toodud.

Vajaminevad tööriistad ja abinõudPaki mõõdud ja kaal

210 x 99 x 44 cm (p x l x k), 280 kg


Puidust aiatooted aitavad kaasa keskkonnakaitsele

FSC® kaubamärk tunnustab tooteid, mis on valmistatud puidust, mis pärineb keskkonna- ja sotsiaalselt vastutustundlikest metsadest, mis on sõltumatult sertifitseeritud FSC rangete juhiste kohaselt.